25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чи можна оплатити штраф за порушення ПДР на місці вчинення правопорушення?

РедагуватиУ обранеДрук

Інспектору ДПС забороняється приймати будь-які матеріальні цінності від учасників дорожнього руху, тому отримання грошових коштів буде кваліфікуватися як дача, або одержання хабара особою, що перебуває при виконанні службових зобов'язань.

Якщо водій представляє посадовій особі документи, з вкладеними в них грошовими купюрами, то інспектор зобов'язаний повернути документи і знову попросити учасника дорожнього руху пред'явити необхідні документи.

У разі накладення на учасника дорожнього руху адміністративного штрафу, інспектору ДПС також забороняється приймати матеріальні цінності від правопорушника, якщо навіть особа, щодо якої винесено постанову, просить інспектора прийняти гроші на місці. Співробітник повинен буде у ввічливій формі відмовитися від прийняття грошових коштів і пояснити особі, що штраф можна оплатити в будь-якому відділенні Ощадбанку РФ чи іншої організації, де здійснюється оплата штрафів.

  • КоАП РФ. Стаття 32.2. Виконання постанови про накладення адміністративного штрафу

3. Сума адміністративного штрафу вноситься або перераховується особою, залученими до адміністративної відповідальності, в банк або в іншу кредитну організацію або платіжному агенту, який здійснює діяльність по прийому платежів фізичних осіб, або банківського платіжному агенту, який здійснює діяльність відповідно до законодавства про банки і банківську діяльність .

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
«Чи можна оплатити штраф за порушення ПДР на місці вчинення правопорушення?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чи можна оплатити штраф за порушення ПДР на місці вчинення правопорушення?