25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чи зобов'язаний водій мати при собі довіреність на право володіння, користування, розпорядження транспортним засобом?

РедагуватиУ обранеДрук

Відповідно до постанови Уряду РФ від 12.11.2012 № 1156 «Про внесення змін до деяких актів Уряду РФ» в пункт 2.1.1 Правил дорожнього руху вносяться зміни, згідно з якими скасовано обов'язок водіїв мати при собі та на вимогу співробітників поліції передавати для перевірки довіреність на право володіння, користування чи розпорядження транспортним засобом.

Оскільки постанова набирає чинності з 24 листопада 2012, то з цього моменту водій має право відмовитися від довіреності на право володіння, користування чи розпорядження транспортним засобом, і має право не пред'являти зазначений документ на вимогу співробітника поліції (інспектора ДПС).

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
«Чи зобов'язаний водій мати при собі довіреність на право володіння, користування, розпорядження транспортним засобом?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чи зобов'язаний водій мати при собі довіреність на право володіння, користування, розпорядження транспортним засобом?