25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Кому дозволено керувати транспортним засобом без поліса ОСАЦВ?

РедагуватиУ обранеДрук

В силу пункту 3 статті 4 Федерального закону № 40-ФЗ «Про обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів» (Від 25.04.2002 р) обов'язок по страхуванню цивільної відповідальності не поширюється на власників наступних транспортних засобів:

  • транспортних засобів, максимальна конструктивна швидкість яких становить не більше 20 кілометрів на годину;
  • транспортних засобів, на які за їх технічними характеристиками не поширюються положення законодавства Російської Федерації про допуск транспортних засобів до участі у дорожньому русі на території Російської Федерації;
  • транспортних засобів Збройних Сил Російської Федерації, інших військ, військових формувань і органів, в яких передбачена військова служба, за винятком автобусів, легкових автомобілів і причепів до них, інших транспортних засобів, що використовуються для забезпечення господарської діяльності Збройних Сил Російської Федерації, інших військ, військових формувань і органів;
  • транспортних засобів, зареєстрованих в іноземних державах, якщо цивільна відповідальність власників таких транспортних засобів застрахована в рамках міжнародних систем страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, учасником яких є професійне об'єднання страховиків, чинне відповідно до цього Закону (далі - міжнародні системи страхування);
  • належать громадянам причепів до легкових автомобілів.

Також обов'язок по страхуванню цивільної відповідальності не поширюється на власника транспортного засобу, ризик відповідальності якого застрахований іншою особою (страхувальником). Про це йдеться в пункті 4 статті 4 ФЗ «Про ОСАЦВ». Іншими словами, якщо, наприклад, водій керує службовим ТЗ, яке застраховано організацією, то водій не піддається адміністративному покаранню.

Джерело:

  • consultant.ru - стаття 4 Федерального закону № 40-ФЗ «Про обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів».

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
«Кому дозволено керувати транспортним засобом без поліса ОСАЦВ?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Кому дозволено керувати транспортним засобом без поліса ОСАЦВ?