25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чи має право інспектор ДПС нести службу на особистому транспортному засобі?

РедагуватиУ обранеДрук

Інспектору ДПС забороняється здійснювати патрулювання на особистому транспортному засобі. Така заборона встановлений Адміністративним регламентом по роботі дорожньо-патрульної служби, де чітко прописано, що співробітник зобов'язаний виконувати службові зобов'язання на патрульному автомобілі.

Але так як до патрульних автомобілів ставляться і транспортні засоби, що не мають спеціальні Кольорографічні схеми і пристрої для подачі спеціальних сигналів, то встановити, кому належить автомобіль (Державтоінспекції, або особисто інспектору ДПС), - досить-таки складна задача.

Але й тут водієві слід звернутися до Наказу МВС РФ № 185:

  • Пункт 33. При виконанні державної функції співробітники повинні знаходитися в форменому обмундируванні (співробітники Державтоінспекції - з нагрудним знаком), мати службове посвідчення.

Іншими словами, якщо інспектор ДПС здійснює патрулювання на автомобілі без розпізнавальних знаків і при цьому на інспекторі відсутня формене обмундирування з нагрудним знаком, то зупиняти транспортний засіб йому заборонено. Якщо все ж учасника дорожнього руху зупинив інспектор ДПС, який порушив пункт 33 Наказу МВС № 185, то його дії можна буде оскаржити в порядку, встановленому Законодавством РФ.

Джерела:

  • base.garant.ru - Наказ МВС РФ № 185 (пункт 33)
  • rg.ru - Наказ МВС РФ від 31.12.2009 р № 1023 про зміни в Наказі МВС РФ № 185.

Додаткові посилання:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
«Чи має право інспектор ДПС нести службу на особистому транспортному засобі?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чи має право інспектор ДПС нести службу на особистому транспортному засобі?