25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чи можна отримати водійське посвідчення в Росії на підставі виду на проживання?

РедагуватиУ обранеДрук

Одним з основних вимог щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, які викладені в ст. 25 Федерального закону від 10.12.1995 № 196-ФЗ «Про безпеку дорожнього руху», є умова, що полягає в отриманні посвідчення водія на території Російської Федерації лише особами, що мають російське громадянство.

Іноземні громадяни, що проживають на території Росії в силу дії посвідки на проживання, не можуть отримати водійське посвідчення, оскільки не є громадянами Російської Федерації.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
«Чи можна отримати водійське посвідчення в Росії на підставі виду на проживання?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чи можна отримати водійське посвідчення в Росії на підставі виду на проживання?