розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Хто такий Володимир Бистров?

РедагуватиУ обранеДрук

Володимир Сергійович Бистров (31 січня 1984, Луга, Ленінградська область) - російський футболіст, півзахисник збірної Росії. Заслужений майстер спорту Росії.

Випускник футбольної школи «Зміна». Дебютував у «Зеніті» 12 травня 2002 у фінальному матчі Кубка Росії 2001/02.
У лютому 2004 року Бистров вперше отримав запрошення до національної збірної Росії і відправився на неофіційні ігри в Японію. У березні Володимир дебютував за збірну Росії в поєдинку зі збірною Болгарії.
Бистров був наймолодшим гравцем збірної Росії на Євро-2004. На момент початку фінального турніру йому виповнилося двадцять років і три місяці. Вийшов на заміну в матчі з португальцями і провів на полі 20 хвилин.
Автор 1000-го гола збірної Росії з футболу (з урахуванням голів збірних СРСР і Російської імперії). Це сталося 4 червня 2008 року на 80-й хвилині товариського матчу Росія - Литва (4: 1).