25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Після закінчення якого часу можна не оплачувати адміністративний штраф?

РедагуватиУ обранеДрук

Якщо відносно особи винесено і вступило в законну силу постанова про призначення адміністративного штрафу, то після закінчення двох років його можна не виконувати. Законною підставою тут є стаття 31.9 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення, в якій якраз-таки ведеться мова про термін давності.

Однак для дотримання законності є одна умова, яке полягає в тому, що до особи, залученому до адміністративної відповідальності, з боку державних органів, які виносили постанову про призначення адміністративного штрафу, немає «претензій», виражених в адміністративному стягнення через службу судових приставів. У цьому випадку термін давності призупиняється і поновлюється після виявлення особи, який ухиляється від сплати штрафу.

Джерело:

  • consultant.ru - стаття 31.9 КоАП РФ. Давність виконання постанови про призначення адміністративного штрафу.

Див. Додатково:

  • Коли прийнятий КоАП РФ?
  • З якого віку настає адміністративна відповідальність?
  • Яке покарання передбачене за порушення авторського права?
  • Яке покарання в РФ передбачено за продаж органів людини?
  • Яке покарання передбачене за куріння в житловому приміщенні?
  • Яке покарання передбачене пасажиру ТС за непристебнутий ремінь безпеки?
  • Яке покарання передбачене водієві за керування ТЗ без медичної довідки?
  • Яке покарання передбачене водієві за керування ТЗ без поліса ОСАЦВ?

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
«Після закінчення якого часу можна не оплачувати адміністративний штраф?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Після закінчення якого часу можна не оплачувати адміністративний штраф?