25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чи відносяться приміщення, що входять до складу спільного майна власників приміщень у багатоквартирному будинку, до житлових?

РедагуватиУ обранеДрук

Приміщення, що входять до складу спільного майна власників квартир у багатоквартирному будинку, не є житловими:

  • на підставі пункту 6 Положення про визнання приміщення житловим приміщенням, житлового приміщення непридатним для проживання і багатоквартирного будинку аварійним і підлягає знесенню або реконструкції, затвердженого Постановою Уряду РФ від 28.01.2006 №47 (ред. від 02.08.2007) не допускаються до використання в якості житлових приміщень приміщення, що входять до складу спільного майна власників квартир у багатоквартирному будинку.

Джерело:

  • base.consultant.ru - п. 6 Положення про визнання приміщення житловим приміщенням.

Див .:

  • Які приміщення входять до складу спільного майна власників квартир у багатоквартирному будинку?
  • Що є житловим приміщенням у багатоквартирному будинку?

А також:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
«Чи відносяться приміщення, що входять до складу спільного майна власників приміщень у багатоквартирному будинку, до житлових?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чи відносяться приміщення, що входять до складу спільного майна власників приміщень у багатоквартирному будинку, до житлових?