25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чи вважається договір надання послуг трудовим?

РедагуватиУ обранеДрук

Згідно ст. 779 Цивільного кодексу РФ від 26.01.1996 № 14-ФЗ частини 2 за договором возмездного надання послуг виконавець зобов'язується за завданням замовника надати послуги (здійснити певні дії або здійснити певну діяльність), а замовник зобов'язується оплатити ці послуги. Тому договором возмездного надання послуг регулюються взаємовідносини між замовником і споживачем будь-якої послуги. Відносини між ними побудовані на підставі закону РФ «Про захист прав споживачів» від 07.02.1992 № 2300-1.

За трудовим договором встановлюються трудові взаємовідносини між роботодавцем і працівником. За трудовим договором роботодавець зобов'язується надати працівникові все необхідне для виконання функцій, покладених на працівника, а також оплатити його працю. Правове регулювання відносин між сторонами засноване на Трудовому кодексі РФ.

Враховуючи вищевикладене, можна ототожнювати між собою договір надання послуг і трудовий договір, тому договорами передбачено відносини, що регулюються різними законодавчими актами.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
«Чи вважається договір надання послуг трудовим?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чи вважається договір надання послуг трудовим?