25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Яка адміністративна відповідальність передбачена за керування транспортним засобом без медичної довідки?

РедагуватиУ обранеДрук

Популярні відповіді

Умови, що дають право керування транспортним засобом (ТЗ), регламентуються Федеральним законом РФ від 10 листопада 1995 року № 196-ФЗ «Про безпеку дорожнього руху».

Відповідно до статті 25 Федерального закону «Про безпеку дорожнього руху», до керування транспортним засобом допускаються особи, які не мають медичних протипоказань до водійських діяльності, а медичне забезпечення полягає в регулярному переосвидетельствовании водія на предмет виявлення абсолютних протипоказань до керування ТЗ.

Однак в загальні обов'язки водія, що встановлені пунктом 2.1.1 ПДР, не входить обов'язкове носіння та надання органам ГИБДД медичної довідки (у разі зупинки патрульним екіпажем ДПС).

З вищевикладеного випливає:

  • водій має право керувати транспортним засобом, якщо медична довідка відсутня при ньому;
  • але керування транспортним засобом без медичного переосведетельствованія (наприклад, закінчився строк дії довідки) Є адміністративним правопорушенням, покарання за яке передбачено за ч. 1 ст. 12.7 КоАП РФ у вигляді накладення адміністративного штрафу в розмірі 2500 (двох тисяч п'ятисот) рублів.

Джерела:

  • base.garant.ru - Федеральний закон «Про безпеку дорожнього руху» (ст. 23, 25);
  • gai.ru - ПДР РФ п. 2 Загальні обов'язки водія;
  • consultant.ru - КоАП РФ ст. 12.7 Керування транспортним засобом водієм, що не мають права керування транспортним засобом.

Див. Додатково:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
«Яка адміністративна відповідальність передбачена за керування транспортним засобом без медичної довідки?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Яка адміністративна відповідальність передбачена за керування транспортним засобом без медичної довідки?