25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чи можна їздити за кермом, якщо здати на права до 18 років?

РедагуватиУ обранеДрук

Згідно з п. 21.4 Правил дорожнього дорожнього руху РФ навчають їзді на автомобілі повинно бути не менше 16 років, а на мотоциклі - не менше 14 років. Згідно з п. 32 Правил складання кваліфікаційних іспитів і видачі водійських посвідчень, затвердженим Постановою Уряду РФ від 15 грудня 1999 № 1396, водійські посвідчення виготовляються і видаються після досягнення вісімнадцятирічного віку.

Джерела:

  • gazu.ru - Правила дорожнього руху, глава 21.
  • base.garant.ru - Правила складання кваліфікаційних іспитів і видачі водійських посвідчень.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
«Чи можна їздити за кермом, якщо здати на права до 18 років?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чи можна їздити за кермом, якщо здати на права до 18 років?