25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

У яких випадках водій зобов'язаний надавати медичну довідку інспектору ДПС?

РедагуватиУ обранеДрук

Популярні відповіді

Відповідно до Постанови Уряду РФ від 15 грудня 1999 № 1396 «Про затвердження Правил складання кваліфікаційних іспитів і видачі водійських посвідчень» (зі змінами від 8 вересня 2000 року 21 листопада 2001, 14 лютого 2009 г.), медична довідка про допуск до керування транспортним засобом надається посадовим особам органів ГИБДД в наступних випадках:

  • При допуску до складання іспитів кандидата у водії (п. 4 ст. 16);
  • Для заміни водійського посвідчення, видачі посвідчення водія замість втраченого (викраденого) документа (ст. 38);
  • У разі заміни отриманих громадянами Російської Федерації в інших державах міжнародних або національних водійських посвідчень цих держав (ст. 40);
  • При отриманні посвідчення водія особою, яка була позбавлена права керування транспортним засобом (ст. 42).

Вимагати медичну довідку про допуск до керування транспортним засобом під час зупинки ТЗ, інспектор ДПС не має право, тому згідно з п. 2.1.1 ПДР, водій не зобов'язаний возити з собою медичну довідку.

Джерела:

  • base.garant.ru - Постанова Уряду РФ від 15 грудня 1999 № 1396 «Про затвердження Правил складання кваліфікаційних іспитів і видачі водійських посвідчень»;
  • base.consultant.ru - Постанова Уряду РФ від 31 липня 1998 № 880 «Про проведення Державного технічного огляду транспортних засобів і причепів до них ГИБДД МВС РФ»;
  • gai.ru - ПДР РФ п. 2 Загальні обов'язки водія.

Посилання додаткові:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
«У яких випадках водій зобов'язаний надавати медичну довідку інспектору ДПС?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » У яких випадках водій зобов'язаний надавати медичну довідку інспектору ДПС?