25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чи повернуть водійське посвідчення після його позбавлення, якщо термін дії медичної довідки закінчився?

РедагуватиУ обранеДрук

Популярні відповіді

Відповідно до ч. 4 ст. 32.6 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення після закінчення терміну позбавлення спеціального права документи, вилучені у особи, що зазнає адміністративному покаранню (за винятком тимчасового дозволу на право керування транспортним засобом відповідного виду), підлягають поверненню на його вимогу протягом одного робочого дня.

При цьому пред'явлення медичної довідки, встановленої законом форми, не потрібно.

  • Яка форма медичної довідки про допуск до керування транспортним засобом діє на території РФ?

До набрання законної сили рішенням Верховного Суду РФ від 11.04.2013 р № АКПІ 13-228 «Про визнання нечинним пункту 42 Правил складання кваліфікаційних іспитів і видачі водійських посвідчень, затв. Постановою Уряду РФ від 15.12.1999 № 1396 », для отримання водійського посвідчення співробітники поліції вимагали від осіб, термін позбавлення спеціального права у яких закінчився, медичну довідку.

Якщо термін дії медичної довідки закінчувався до моменту закінчення терміну позбавлення спеціального права, то для отримання водійського посвідчення вимагалося від особи проходження медичного огляду з метою пред'явлення співробітникам поліції діючої медичної довідки.

  • На який термін видається медична довідка про допуск до керування транспортним засобом?

На сьогоднішній день при минулому терміні дії медичної довідки водійське посвідчення повертається без проходження медичного огляду. Але це жодною мірою не означає звільнення осіб від обов'язкового медичного огляду, передбаченого статтею 23 Федерального закону «Про безпеку дорожнього руху».

  • Яке покарання передбачене водієві за керування транспортним засобом без медичної довідки?

Джерела:

  • base.consultant.ru - рішення Верховного Суду РФ від 11.04.2013 № АКПІ13-228 «Про визнання нечинним пункту 42 Правил складання кваліфікаційних іспитів і видачі водійських посвідчень, затв. Постановою Уряду РФ від 15.12.1999 № 1396 »;
  • consultant.ru - ст. 32.6 КоАП РФ. Порядок виконання постанови про позбавлення спеціального права.

Див. Додатково:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
«Чи повернуть водійське посвідчення після його позбавлення, якщо термін дії медичної довідки закінчився?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чи повернуть водійське посвідчення після його позбавлення, якщо термін дії медичної довідки закінчився?